שיקום הפה – כל מה שאתם צריכים לדעת על סתימות, כתרים, גשרים ושתלים

אילו שיטות קיימות לשיקום הפה בירושלים במרפאתנו?

ישנן מספר שיטות וגישות לשחזור השיניים, אשר נבדלות אחת מהשנייה באופן התקנת השיקום והחומרים בהם משתמשים. כמו כן, הבחירה בסוג השיקום תלויה במידת הנזק הקיים.

סתימות

שיקום הפה הנפוץ והמוכר ביותר, המשמש לטיפול בשן אשר רוב המבנה שלה שלם ובריא. הטיפול מתבצע במהלך ביקור אחד – הרופא מבצע הרדמה מקומית, מסיר את הרקמות הפגועות ומיישם את חומר הקומפוזיט באזור בו יש צורך להשלים את החלל שנוצר.

כתרים

כאשר מדובר על שיקום הפה בירושלים במרפאתנו, במידה וקיים הרס נרחב של החלקים העליונים של השן, או שקיים ליקוי משמעותי במבנה או במראה האסתטי של השן – ניתן להשתמש בכתר. הכתר מהווה העתק מלאכותי מדוייק של כותרת השן בריאה, והוא יכול להיות מורכב על גבי שארית השן שעברה השחזה, או על גבי שתל. הכתרים מיוצרים מחומרים שונים – החל מסגסוגות שונות של מתכות ועד לחרסינה או זירקוניה.

אנו מעדיפים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר עבור מטופלנו – השימוש בזירקוניה מאפשר להשיג מראה אסתטי וטבעי של הכתר, יחד עם רמת עמידות גבוהה מאוד.

גשר או שתל – במה לבחור?

שיקום הפה בירושליםבמידה והשן חסרה לחלוטין, שיקום הפה בירושלים במרפאתנו עובד במספר שיטות:

גשר – על מנת לשחזר שן בודדת, יש צורך בחיבור של 3 כתרים, כאשר 2 הכתרים הצדדיים יורכבו על גבי השיניים הקיימות.
שתל – מהווה תחליף לשורש השן, ותמיכה בלעדית לכתר. בניגוד לגשר על גבי השיניים הטבעיות, הטיפול באמצעות גשר על גבי שתלים אינו מצריך השחזה של שיניים סמוכות, ועומס הלעיסה מתפזר באופן טבעי. כיום, השתלה מהווה פתרון בטוח ויציב.

ציפויי חרסינה

השימוש בציפויי חרסינה נהפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות, כדרך להשיג מראה של חיוך יפה שמחזיק לאורך זמן רב. מדובר בלוחות דקים, המכסים את החלק הקדמי ואת הצד החותך של השן. בהשוואה לשיקומי קומפוזיט, לציפויי חרסינה מראה מאוד טבעי, המדמה באופן מושלם את הגוון, השקיפות והצורה של השן. ציפויי חרסינה לשיניים אינם מאבדים מבהירותם, ואינם נשחקים לאורך זמן. כמו כן, בניגוד לכתרים, אין צורך בהשחזה עמוקה של השן לצורך התקנתם.

בואו לייעוץ ובדיקה ללא עלות אצל מיטב הרופאים במרפאתנו וקבלו תוכנית טיפול המקצועית והמדויקת עבורכם.

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
השתלות שיניים
השתלת שיניים

השתלות שיניים ביום אחד 

אין ספק כי השתלות שיניים ביום אחד נחשבות לאופציה הנוחה והיעילה ביותר בשוק. כל מי שסובל משיניים חסרות כתוצאה מטראומה, מחלת חניכיים, תאונה או כל

גשר או שתל בשיניים
השתלת שיניים

גשר או שתל בשיניים?

אנשים רבים סובלים היום משיניים חסרות, מאחר והשיניים עלולות ליפול כתוצאה מתאונה, טראומה לאזור הפנים, מחלת חניכיים וכדומה. חשוב להבין כי מעבר לפגיעה באסתטיות של

לקביעת תור