גשר או שתל בשיניים?

גשר או שתל בשיניים

אנשים רבים סובלים היום משיניים חסרות, מאחר והשיניים עלולות ליפול כתוצאה מתאונה, טראומה לאזור הפנים, מחלת חניכיים וכדומה.

חשוב להבין כי מעבר לפגיעה באסתטיות של החיוך, הדבר משפיע באופן ניכר על היכולת לדבר בצורה ברורה, ללעוס את המזון בצורה איכותית ואף לשמור על מבנה הפנים.

לכן חשוב לפנות למרפאת שיניים, לצורך ייעוץ בנוגע להשתלת שיניים מקצועית ומתקדמת, שתאפשר לכם ליהנות מחיוך של מיליון דולר ושיניים חזקות ומתפקדות.

אנו במרפאת אקספר נשמח לסייע ולייעץ לכם האם כדאי לכם לבחור גשר או שתל, במטרה להתאים עבורכם את הפתרון המקיף והיסודי ביותר.

אנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת והעדכנית ביותר, על מנת לספק לכם את תוצאה מוצלחת ועמידה לאורך זמן.

גשר או שתל בשיניים?
גשר או שתל בשיניים מה כדאי?

גשר או שתל בשיניים – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי אם בעבר אנשים שסבלו ממחסור בשיניים נאלצו להסתפק בשיניים תותבות, הרי שהיום הרבה יותר נהוג לעבור השתלת שיניים או לחילופין, להשתמש בגשר ייעודי, שנועד לגשר על הפער שנוצר בין השיניים.  

הגשר יכול להתאים למקרים של שן חסרה או מספר שיניים בודדות, מאחר והוא מתיישב על השיניים הסמוכות ומסתיר את השן החסרה.

אך על מנת להתקין את הגשר יש צורך להשחיז את שתי השיניים הסמוכות לשן החסרה. מדובר על השחזה של שתי שיניים בריאות, דבר שלא נחשב למומלץ במיוחד, מאחר ופעולת ההשחזה מחלישה את השיניים.

מעבר לכך, יש לזכור כי הגשר אינו מסוגל למנוע אובדן של עצם במקום של השן החסרה, דבר שעלול להוביל בשלב מאוחר יותר להשתלת עצם.

לעומת זאת, השתלת שיניים בירושלים נחשבת לפתרון לטווח הרחוק, מאחר והשתל שומר על עצם הלסת ומונע את היעלמותה. 

גשר או שתל בשיניים – כיצד לבחור נכון?

יש לזכור כי שתלים דנטליים יהיו תמיד יקרים יותר, מאשר גשר מחרסינה, אך מדובר על פתרון לטווח הארוך, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון.

השתל הדנטאלי אינו מצריך השחזה של שיניים בריאות, לכן ברוב המקרים הוא נחשב לאופציה עדיפה. מעבר לכך, כדאי לדעת כי שתל דנטאלי מחזיק מעמד למשך כעשרים שנים, לעומת גשר שיכול לשרת אתכם במשך עשור בלבד.

לכן מומלץ להתייעץ עם רופא שיניים אמין ומנוסה, על מנת לשקול את היתרונות והחסרונות של כל טיפול ולבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורכם.

יש לקחת בחשבון שברוב המקרים שתלים דנטליים מאפשרים לשמור על היגיינת הפה בצורה נוחה יותר, מאחר והם מאפשרים גישה מלאה, לעומת הגשרים.

לכן חשוב להבין את כל המורכבויות של המקרה ולבחור באופציה האידיאלית ביותר עבורכם.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם את כל הידע והמידע לגבי היתרונות והחסרונות של גשר או שתל בשיניים.

אנו מעסיקים את טובי הרופאים בתחום, שישמחו לייעץ ולסייע לכם בבחירה הנכונה ביותר עבורכם. לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

שתפו את המאמר

לקביעת תור