ניתוחי עצם בירושלים

ניתוחי עצם בירושלים

אנשים רבים מתעניינים לגבי הנושא של ניתוחי עצם בירושלים, מאחר ומדובר על אחד הניתוחים הנפוצים ביותר, בקרב כל מי שמעוניין לעבור השתלת שיניים. יש לזכור כי אנשים רבים סובלים משיניים חסרות בחלל הפה, כתוצאה ממחלת חניכיים, הזנחה כללית או טראומה. מחסור בעצם הלסת אינו מאפשר לבצע השתלת שיניים, מאחר והשתלים הדנטליים אמורים להתאחות עם עצם הלסת, לצורך יציבות ושימוש נוח ונטול כאבים. אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם ניתוחי עצם בירושלים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על חווית לקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומבטיחים לכם את שיטות העבודה המתקדמות והמשוכללות ביותר. אנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומקפידים על צוות רפואי מקצועי ומנוסה בלבד ומבצעים ניתוח השתלת עצם בירושלים.

ניתוחי עצם בירושלים

ניתוחי עצם בירושלים – מה חשוב לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להדגיש כי אובדן שיניים עלול לגרום לנזקים לעצם הלסת, לכן במקרה של מחסור בשיניים מומלץ לפנות בצורה מידית לרופא שיניים, המתמחה בתחום. יש לזכור כי מחסור בשיניים אינו מהווה רק מפגע אסתטי, אלא משפיע על כל תחומי החיים, החל מפגיעה בביטחון העצמי ועד לקשיי דיבור, קשיי לעיסה, שינוי במבנה הפנים ועוד. מעבר לכך, כדאי לדעת כי עצם הלסת עלולה להידלדל עם השנים לא רק כתוצאה ממחסור בשיניים, אלא גם מגורמים גנטיים שונים, ניתוחים בחלל הפה או ריפוי לקוי של פגיעות וטראומות, הנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים למשל. היום ניתן לטפל באובדן עצם הלסת באמצעות ניתוח השתלת עצם בירושלים באופן ייעודי, אך חשוב לוודא כי בחרתם את המרפאה המתאימה ביותר למשימה. חשוב לוודא כי המרפאה בעלת וותק וניסיון בתחום וכי היא משתמשת בטכנולוגיה החדשנית ביותר ובשיטות העבודה המתקדמות ביותר. 

מספר דגשים חשובים לגבי ניתוחי עצם בירושלים

לא מעט אנשים מגלים להפתעתם כי על מנת לעבור הליך של השתלת שיניים, הם זקוקים לעצם לסת עבה ובריאה, לצורך קיבוע השתלים. בחלק מהמקרים מתגלה כי אובדן עצם הלסת, אינו מאפשר את ביצוע החדרת השתלים הדנטליים, לכן ניתן לבצע הליך הרמת סינוס, לצורך חשיפת עצם לסת חדשה. אך במקרים אחרים אין מנוס אלא לבצע ניתוח השתלת עצם בחניכיים, לצורך שיקום התשתית הקיימת. רק לאחר החלמה מלאה מהניתוח, ניתן להחדיר את השתלים הדנטליים. יש לציין כי ניתוח השתלת עצם נחשב לניתוח מורכב ומסובך, אך באמצעות צוות רפואי מקצועי ומנוסה ניתן ליהנות מאחוזי הצלחה גבוהים. כדאי להדגיש כי עם העלייה בגיל בניית העצם פוחתת, לכן מומלץ לבצע את הניתוח בגיל צעיר יותר, על מנת לזרז את תהליך ההחלמה והריפוי. הניתוח עצמו מתבצע בהרדמה מקומית והוא אורך בין 45 דקות לשעה וחצי וברוב הפעמים המטופל מקבל אנטיביוטיקה ונוגדי כאבים לפני תחילת הניתוח. 

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם ניתוחי עצם בירושלים ברמה הגבוהה ביותר, בזכות הוותק והניסיון שלנו בתחום. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור