השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים

השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על טיפולי השתלות שיניים בירושלים בשיטה הממוחשבות במרפאת EXPER – רפואת שיניים מתקדמת 

מתמודדים עם אובדן שיניים טבעיות? נדרשים לטיפולי השתלת שיניים? אצלנו במרפאת EXPER ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד ותוכלו להבטיח לעצמכם את טיפולי השתלת השיניים המתקדמים ביותר בדרך לתפקוד מלא של השיניים והלסתות ובדרך לחיוך המושלם שלכם. 

מהו שתל דנטלי?

שתל דנטלי הוא שתל מלאכותי המהווה תחליף לשורש הטבעי של השן החסרה. שתל זה מיוצר ברוב המקרים מטיטניום הנחשב לחומר בעל תכונות ייחודיות המאפשרות היקלטות מלאה של השתל בעצם הלסת, כאשר על גבי השתל "מלבישים" כתר.

אם כך, מהו טיפול השתלת שיניים ממוחשב? 

השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים הן טיפולי השתלת שיניים המיושמים במרפאתנו באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות המאפשרות סריקה תלת מימדית של חלל הפה.

באופן ממוחשב זה, השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת ליצור דגם ממוחשב של השיניים והחניכיים ולבנות תכנית טיפולית במסגרת ניתן לתכנן באופן המדויק ביותר את מיקום השתלים בחלל הפה. 

השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים במרפאת EXPER יבטיחו גם לכם את התכנית הטיפולית המתקדמת ביותר מסוגה לטיפולי השתלות שיניים ובאופן זה ניתן להגיע לשיעורי הצלחה גבוהים במיוחד של השתלת שיניים.

השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים
השתלות שיניים בירושלים – לבצע השתלת שיניים עם רופא שיניים מקצועי

השתלות שיניים ממוחשבות – כל היתרונות 

השתלות שיניים ממוחשבות מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות לאורך כל שלבי הטיפול וביניהם:

  • תכנון מיטבי של התכנית הטיפולית, לרבות במקרים בהם קיימים מצבים של חוסר עצם
  • התאמה מדויקת של מיקום השתלים, גודלם וכדומה
  • יצירת דגם ממוחשב באמצעותו ניתן לבדוק את סיכוי היקלטות השתלים לאורך זמן 

ויתרונות נוספים ההופכים את השיטה הממוחשבת לתכנון טיפולי השתלת שיניים לשיטה המומלצת והבטוחה כיום בתחום השתלים הדנטליים. 

EXPER מרפאת שיניים – רפואת שיניים מתקדמת עם התמחות בטיפולי השתלות שיניים בירושלים

אנחנו במרפאת השיניים EXPER – מומחים לרפואת שיניים בירושלים, מובילים מצוינות ברפואת שיניים ומפקידים להעניק לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו את טיפולי שיניים איכותיים, המקצועיים והמדויקים ביותר העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בענף רפואת השיניים.

מרפאת שיניים, פועלות מספר מחלקות רפואיות שהשילוב ביניהן מבטיח לכם את טיפול השניים הטוב והמקיף ביותר.

לצורך, טיפולי השתלות שינים ממוחשבות בירושלים, אנו נעזרים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף רפואת השיניים, כאשר לצד המכשור המסייע לנו ליישם טיפולי שתלים דנטליים באופן ממוחשב, אנו נעזרים גם במכשור מקצועי לצרכי צילומי CT וצילום פנורמי.

מטופלים המועמדים לטיפולי השתלת שיניים הנדרשים להשתלת עצם והרמת סינוס, מטופלים במרפאתנו במחלקת כירורגיית פה ולסת המתמחה בין היתר בטיפולי הכנה לקראת טיפולי שתלים למחוסרי עצם. 

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את טיפולי השתלים הטובים ביותר בישראל וליהנות מתפקוד מלא של השיניים והלסתות לאחר הטיפול, זה הזמן ליצור איתנו קשר, להגיש לפגישת ייעוץ לא מחייבת במרפאה ולהיחשף לכל הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש לצורך טיפולי השתלות שיניים ממוחשבות בירושלים. לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן

שתפו את המאמר

לקביעת תור