השתלת שיניים לילדים

השתלות שיניים אצל ילדים

השתלת שיניים הפכה בשנים האחרונות לאחת מהחלופות הטיפוליות הנפוצות והמומלצות ביותר למקרים של אובדן שן טבעית אחת או יותר, כאשר השתל הדנטלי מהווה תחליף מלאכותי לשורש השן ועל גביו "מולבשת" שן מלאכותית (כתר).

טיפולי השתלות שיניים מיועדים לנשים וגברים אשר אינם סובלים מחוסר עצם הלסת, כאשר גם במקרים בהם קיים חוסר בעצם הלסת, ניתן לבצע טיפול מקדים לצורך השתלת עצם. 

טיפולי השתלת שיניים בקרב ילדים – מה חשוב לדעת?

השתלת שיניים לילדים טיפולי השתלת שיניים לילדים מתאפשרים מגיל מסוים ובמקרים בהם הלסת סיימה את גדילתה או הגיעה לנקודה בה השתל או השתלים לא יפריעו להמשך גדילת הלסת ולא ימנעו צמיחה טבעית של שיניים אחרות.

כפועל יוצא מכך, טיפולי השתלת שיניים לילדים מיועדים לנערות בנות 15 ונערים בני 17.

בטווח גילאים זה, הלסת מצויה כבר בשלבי גדילה אחרונים והדבר מאפשר השתלת שיניים לילדים המתמודדים עם אובדן שן טבעית אחת או יותר כתוצאה מעששת או חבלה.

חשוב לציין שבגילאים צעירים יותר מטווח הגילים המופיע לעיל, ניתן לטפל באובדן שיניים טבעיות בקרב ילדים באמצעי טיפול אחרים, לרבות, גשר דנטאלי, גשר אורתודנטי ודרכי טיפול נוספות הניתנות להתאמה למצב השיניים והחניכיים של הילד וגילו.

במקרים מסוימים ניתן לבצע טיפולי השתלת שיניים לילדים מתחת לגיל המופיע לעיל, אך הדבר מחייב מעקב תכוף ותדיר אחר מצב הלסת וזאת בכדי למנוע תזוזה של השתלים ממקומם. 

מידע על: השתלות שיניים בירושלים

השתלת שינים ממוחשבת לילדים 

אחת מהדרכים המתקדמות ביותר לטיפולי השתלות שיניים בקרב ילדים ומבוגרים כאחד היא השתלת שיניים ממוחשבות באמצעותה ניתן להתוות תכנון מיטבי של תכנית הטיפול ולבצע התאמה מדויקת של מיקום השתלים וגודלם.

השתלת שיניים ממוחשבת מבוססת בין היתר על יצירת דגם ממוחשב של השתל באמצעותו ניתן לקבוע את סיכוי היקלטותו בעצם הלסת לאורך זמן.

טיפולי השתלת שיניים לילדים באופן ממוחשב, מותאמים לכל מטופל/ת בהתאם לגילו ומצב שיניו ובריאות החניכיים. 

EXPER – מרפאת שיניים המתמחה בטיפולי השתלות שיניים ממוחשבות למבוגרים ולילדים 

אנחנו במרפאת השיניים EXPER מובילים את תחום השתלות השיניים בישראל ומאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהפתרונות הטיפוליים הטובים ביותר בענף רפואת השיניים בכלל ובתחום השתלות השינים בפרט.

אצלנו תוכלו למצוא צוות של מומחים המתמחה בין היתר בטיפולי שיניים לילדים.

צוות זה מסתייע בציוד המתקדם ביותר מסוגו בענף רפואת השיניים, כאשר השילוב בין הידע הרפואי והציוד המתקדם, מבטיח לילדיכם את טיפולי השיניים הטובים ביותר.

מרפאתנו מאובזרת בין היתר במכשור מקצועי המיועד לצרכי צילומי CT וצילום פנורמי, כאשר חדרי הטיפול שלנו מרווחים ומאובזרים במיטב המכשור. 

אם גם ילדיכם סובלים מאובדן שיניים טבעיות כתוצאה מעששת או חבלה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהסתייע בניסיון הרפואי העומד לרשותו בתחום רפואת שיניים לילדים.

שתפו את המאמר

לקביעת תור