השתלות שיניים ביום אחד 

השתלות שיניים

אין ספק כי השתלות שיניים ביום אחד נחשבות לאופציה הנוחה והיעילה ביותר בשוק. כל מי שסובל משיניים חסרות כתוצאה מטראומה, מחלת חניכיים, תאונה או כל סיבה אחרת, יכול היום להשתיל את השיניים החסרות ללא שום צורך לסבול במשך חודשים ארוכים. אם בעבר היה מדובר על תהליך ארוך ומייגע, הרי שהיום ניתן לזרז את כל תהליך ההשתלה ולצמצם אותו ליום מרוכז אחד. אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם השתלת שיניים ביום אחד, תוך כדי הקפדה על יחס אישי, מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך. אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומספקים חווית VIP, שלא תמצאו בשום מקום אחר. אנו מקפידים על הסטנדרטים המחמירים ביותר, במטרה להבטיח לכם חיוך מושלם בפחות כאב ופחות התעסקות. רופאי השיניים שלנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ואנו ידועים במוניטין המעולה שלנו ובאלפי לקוחות מרוצים.

השתלת שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד – מה חשוב לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין את החשיבות של השתלות שיניים, מאחר ורוב האנשים מאמינים כי מדובר על תהליך אסתטי בלבד. אומנם אכן מדובר על פתרון אסתטי מעולה עבור כל מי שסובל משיניים חסרות, אך למעשה מדובר על טיפול חשוב וחיוני, עבור כל מי שסובל ממחסור בשיניים. מעבר לפן האסתטי מדובר על הפן התפקודי, מאחר ואנשים הסובלים משיניים חסרות, סובלים לא פעם מקשיי לעיסה, ובעקבות זאת, קשיי עיכול חמורים. בנוסף לכך, המחסור בשיניים עלול להקשות על הדיבור, לשנות את מבנה הפנים וכמובן לגרום לקשיים בהערכה העצמית ובביטחון העצמי. היום כמעט כולם יכולים ליהנות מהשתלת שיניים מקצועית ואיכותית, שתתאים באופן מושלם למצב האישי שלהם.

כדאי לבדוק: השתלת שיניים בירושלים

מהם היתרונות של השתלת שיניים ביום אחד?

השתלת שיניים כוללת השתלה של שתלים דנטליים לתוך עצם הלסת, לכן במקרה של חוסר בעצם הלסת, יהיה צורך לשחזר תחילה את העצם ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך. השתלים הדנטליים מהווים תחליף לשורשים הטבעיים של השיניים. היום נהוג להשתמש בשתלים דנטליים העשויים מטיטניום, המאפשרים היקלטות מהירה ויעילה יותר. יש לוודא כי כל ההתערבויות הכירורגיות יתבצעו על ידי מומחה לכירורגיית פה ולסת, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר. טיפול מסוג זה יהיה אידיאלי עבור כל מי שמעוניין לחסוך בזמן והתעסקות, מאחר והשתלת שיניים רגילה עלולה להימשך מספר חודשים. מעבר לכך, זהו הטיפול המומלץ ביותר עבור כל מי שסובל מחרדה מטיפולי שיניים, מאחר והטיפול מתבצע במפגש אחד ובהרדמה מלאה, כך שהמטופל מתעורר בסיום הטיפול, ללא שום פחד או חשש.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם השתלת שיניים ביום אחד, תוך כדי הקפדה על הטכנולוגיה העדכנית ביותר והרופאים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום. אנו נהנים מוותק ושנים של ניסיון בתחום, דבר המעיד על המקצועיות הגבוהה שלנו והשירות האדיב. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור