כתרים בשיניים בירושלים – מה חשוב להכיר?

כתרים בשיניים בירושלים - מה חשוב להכיר?

אנשים רבים מתעניינים לגבי כתרים בשיניים בירושלים, מאחר ומדובר על אחד מטיפולי השיניים הנפוצים ביותר. המטרה של כתר לשיניים היא לשחזר שן פגועה, הן מבחינה אנטומית והן מבחינה אסתטית.

ברוב הפעמים, נהוג להשתמש בכתר במקרים של שן סדוקה או שבורה, או לחילופין, במקרים של שן שעברה טיפול שורש או אפילו במקרה של שתל דנטלי.

חשוב להדגיש כי הכתר יכול להיות עשוי מחומרים שונים, לכן חשוב לבחור במרפאה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את האופציות החדשות והיעילות ביותר.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם כתרים בשיניים בירושלים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על חווית לקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לצד שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת.

רופאי השיניים שלנו יעניקו לכם את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר, במטרה להבטיח לכם את התוצאה הסופית האסתטית והמדויקת ביותר.

כתרים בשיניים בירושלים - מה חשוב להכיר?

כתרים בשיניים בירושלים – מה זה בעצם אומר?

כתרים לשיניים נועדו לסייע בשיקום השיניים לאחר טיפול רפואי, במטרה לשמור על מבנה השן ועל הנראות האסתטית שלה. הכתר הינו מבנה, שנועד להגן על השן והוא נראה בדיוק כמו שן טבעית.

באמצעות כתר איכותי ומדויק ניתן להגן על השן מפני עששת וזיהום, העלולים לגרום לאובדן השן. בחלק מהמקרים, כאשר לא נותר הרבה מהשן המקורית, ניתן להניח עליה כתר, במטרה לנסות לשמר את השן, ולא לעקור אותה.

כמו כן, נהוג להשתמש בכתר במקרים שבהם מונח גשר על מספר שיניים, מאחר והכתר יכול לסייע בקיבוע הגשר למקומו. כתרים בשיניים עשויים מחומר קשיח, המותאם לשן של המטופל בצורה מדויקת, על ידי יציקה או חריטה.

היום נהוג להשתמש בכתרים לבנים, על מנת לשמור על המראה האסתטי של השיניים, בנוסף לשיקום הרפואי הדרוש לשיניים הפגועות.

מה כדאי לדעת לגבי כתרים בשיניים בירושלים?

קודם כל, כדאי לדעת כי היום ישנם שלושה סוגים שונים של חומרים, הנחשבים לנפוצים ביותר לצורך יצירת כתר.

רוב האנשים משתמשים בכתרים לשיניים העשויים מחרסינה דחוסה ללא מתכת, ציפוי חרסינה מאוחה למתכת או כתר זירקוניה. לכל אחד מהם יש את המאפיינים הייחודיים עבורו, לכן חשוב להתייעץ עם רופא השיניים, לגבי סוג של כתר המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.

ברוב הפעמים טיפולי כתרים בשיניים נעשים תחת הרדמה מקומית, לאחר ביצוע צילום רנטגן של השיניים. בחלק מהמקרים יהיה צורך בצילום סיטי או בצילום פנורמי, לצורך אבחון מדויק של מצב השן הפגועה.

כמו כן, יש צורך ביציקה של מבנה הלסת העליונה והתחתונה, לצורך לקיחת מדידות מדויקות. כתרי זירקוניה או כתר חרסינה על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, יש להקפיד על הוראות הרופא ולשמור על היגיינת הפה, כדי למנוע זיהום.

אנו במרפאת אקספר נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי כתרים בשיניים בירושלים, מאחר ואנו מתמחים בתחום ומקפידים לעבוד בשיטות החדשניות ביותר ועם החומרים האיכותיים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור