כתר שיקומי בירושלים במרפאת אקספר – איך זה עובד?

כתר שיקומי בירושלים במרפאת אקספר – איך זה עובד?

שיקום הפה הינו תחום רחב אשר מציע מגוון פתרונות לשיקום מערכת הלעיסה. שיקום הפה כולל קשת של פעולות שונות, אשר אמורות להיות מותאמות לסוג הבעיה. בין הפתרונות הנפוצים שתחום זה מציע: טיפול בשיניים פגומות, שחזורים באמצעות שתלים לצורך השלמת שיניים חסרות וכמובן, שימוש בכתרים. כתר לשיניים מהווה כאמור, כאמצעי שיקומי, כאשר, ייעודו הוא להוות כתחליף לכותרת השן המקורית – מה שמאפשר לשפר הן את מראה השן ואת התפקוד שלה. בטרם מרכיבים כתר, נהוג במקרים רבים למלא את השן אשר נפגעה באמצעות סתימה – כאשר, המטרה היא להעניק לשן בסיס שהינו מוצק יותר. בשלב הבא, רופא השיניים דואג לקחת מידות של השן ומבצע תיעוד של השן באמצעות תבנית פלסטית, בכדי לעצב כתר שיקומי כך שידמה ככל שמתאפשר לעיצוב השן המקורית – לשם כך, הוא גם לוקח את הגוון של השיניים אשר ממוקמות בסמוך לשן הפגועה. עד אשר הכתר הקבוע יהיה מוכן, נהוג במקרים רבים להתקין כתר זמני, בכדי שזה יגן על השן עד להרכבת הכתר הקבוע. 

באלו מקרים נהוג להשתמש בכתר כאמצעי שיקומי?

ישנם מספר מקרים בהם נעשה בכתר שימוש באמצעי שיקומי ובין היתר: במקרים של הרס כותרות השיניים. במקרים כאלו, תפקיד הכתר יהיה להחזיר לשן הן את המראה הטבעי שלה והן את התפקוד שלה. במקרים בהם השיניים נשחקו או נחלשו. כאשר מנח השיניים אינו תקין – במקרה כזה, מדובר בחלק מהפעולות אשר יבוצעו על מנת לשקם אותן ובמקרים בהם עולה הצורך לשיקום שיניים חסרות על גבי שתלים. כמובן, שבכדי שהכתר יהיה איכותי, חזק, אסטטי ויתאפיין במידות גבוהה לאורך זמן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את רופא השיניים כמו גם את המרפאה בה יתבצע הטיפול המבוקש ולכן, כל מי שזקוק לטיפול של כתר שיקום בירושלים, עתיד לגלות כי מרפאת אקספר, תהווה את הכתובת הנכונה ביותר עבור המטרה. 

למה דווקא במרפאת אקספר?

הודות לטכנולוגיה המתקדמת שהגיעה לעולם רפואת השיניים, כיום, ניתן ליהנות מכתרים חזקים, איכותיים ובעלי עמידות גבוהה במיוחד – כתרים יכולים להיות עשויים מחומרי גלם שונים כמו חרסינה וזירוקניה, כאשר לכל אחד מסוגי הכתרים יש את היתרונות המאפיינים אותו. כאשר, בכדי לקבל את המענה הטוב ביותר עבור אותה הבעיה עמה מתמודד המטופל, חשוב לבחור בקפידה את מרפאת השיניים ובהליך הבחירה יש לוודא שהיא אוחזת בידע, בניסיון המקצועי, בכלים ובטכנולוגיות אשר יאפשרו לה להציע כתר שיקומי מיטבי – ובמקום הזה בדיוק נכנסת מרפאת אקספר לתמונה.

אז בין אם אתם זקוקים לכתר ובין אם לטיפולי שיקום פה מסוגים אחרים, מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם המרפאה, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי כמו גם את מלוא הפרטים הודות טיפולי שיקום השיניים המוצעים. 

 

שתפו את המאמר

לקביעת תור