ציפויי חרסינה – יתרונות חסרונות ועלויות

ציפויי חרסינה - יתרונות חסרונות ועלויות

היום יותר ויותר נפוץ לפגוש אנשים שעברו תהליך של ציפוי שיניים באמצעות דפי חרסינה, במטרה להבטיח לעצמם חיוך של מיליון דולר. אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להסתפק בשיניים הטבעיות שלכם, הרי שהיום ניתן ליהנות מציפוי חרסינה, המבטיח לכם שיניים לבנות, ישרות ומושלמות. זהו הפתרון המושלם עבור כל מי שסובל משיניים צהובות, עקומות מעט, שחוקות, שבורות או סדוקות.

אנו במרפאת השיניים אקספר נשמח לספק לכם ציפויי חרסינה ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בשיטות ובמכשור החדשניים והמתקדמים ביותר, במטרה להבטיח לכם את התוצאה הסופית האסתטית ביותר. רופאי השיניים שלנו נהנים מוותק ומניסיון של שנים בתחום ומקפידים על יחס אישי ועל חווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר.

ציפויי חרסינה - יתרונות חסרונות ועלויות

מהם ציפויי חרסינה ומהם היתרונות שלהם?

ציפוי חרסינה מתייחס לדפי חרסינה דקיקים, המודבקים על השיניים הקדמיות, במטרה לספק לכל אחד שיניים לבנות, ישרות ושוות בגודלן. מדובר על קיצור דרך משמעותי, עבור כל מי שמעוניין ליהנות מחיוך של מיליון דולר, מבלי לעבור טיפולים ארוכים ומייגעים.

באמצעות ציפויי חרסינה ניתן להסתיר פגמים אסתטיים בשיניים, החל מפיגמנטציה ועד לרווחים או שיניים העולות אחת על השנייה. אומנם מדובר על תענוג לא זול במיוחד, אך זהו ללא ספק הפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שמעוניין בחיוך של כוכבי הוליווד.

ניתן היום למצוא מספר שיטות לביצוע של ציפוי חרסינה, כולל סוגים שונים של דפי חרסינה, המגיעים בעובי שונה. ברוב הפעמים יש צורך בשיוף קל של קדמת השן, על מנת להדביק את דף החרסינה בצורה הנוחה והעמידה ביותר. מדוב על תהליך מהיר יחסית, האורך בין 2 ל- 3 פגישות. אנשים רבים משתמשים בציפויי חרסינה על מנת להסתיר פגמים שונים ולהשלים חלקים משיניים שבורות.

ציפויי חרסינה  – נקודות חשובות שכדאי להכיר

רוב האנשים יתאימו לביצוע של ציפוי חרסינה, אך הטיפול אינו מתאים לכל מי שנוטה לחרוק שיניים. ישנו חשש כי במהלך הלילה ייווצר לחץ על דפי החרסינה, דבר שיגרום לסדק. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לכל מי שסובל מבעיות חניכיים ספציפיות ולאנשים המרכיבים שיניים תותבות.

כדאי לדעת כי נהוג ליישם את ציפויי החרסינה על מינימום של 4 שיניים קדמיות, על מנת ליצור מראה הרמוני יותר. דפי החרסינה נחשבים לעמידים ביותר, הם אינם רגישים לשינויי צבע ולכן יותר אפקטיביים מהלבנת שיניים. מדובר על טיפול לא פולשני ולא כואב, לכן הוא מתאים גם לכל מי שחושש מטיפולי שיניים. עם זאת, מדובר על טיפול לא זול, העולה לרוב בין 3 ל- 6 אלף ₪ לשן בודדת. כמו כן, חשוב לבחור היטב את הגוון והצורה של הציפוי, מאחר ולאחר ההדבקה יהיה בעייתי לבצע שינויים. 

אנו במרפאת השיניים אקספר נשמח לספק לכם ציפויי חרסינה ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור