מחיר ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה לשיניים בירושלים

ענף רפואת השיניים מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות טיפוליים בדרך לשמירה על שיניים בריאות ובעלות מראה אסתטי. אחד מהפתרונות הדנטליים המותאמים למגוון רחב של מצבים בהם נדרש שינוי רפואי או אסתטי של השיניים הוא ציפוי חרסינה לשיניים.

מהם ציפויי חרסינה לשיניים?

מחיר ציפוי חרסינה לשיניים ציפויי חרסינה לשיניים הם מעין "עלי חרסינה" דקים במיוחד אותם ניתן להדביק על גבי השן המטופלת מבלי לפגוע בחוזקה ואופ תפקודה. ציפויים אלו נועדו לצרכי טיפול במספר מצבים שונים בהם קיים צורך בשינוי רפואי או אסתטי של השיניים כגון: לצרכי שחזור והשלמתה של שן שבורה, לצרכי הארכת שיניים קצרות, לצרכי ציפוי שן שחוקה, לצרכי סגירת מרווחים בין השיניים, לצרכי הבהרת שינים קבועה ולצרכי יישור שיניים (במצבים מסוימים) מבלי להידרש לטיפולי אורתודנטיה.

השימוש ההולך וגובר בציפויי חרסינה לשיניים והמספר הגדול יחסית של המצבים הניתנים לתיקון באמצעותם, הפך את ציפויי החרסינה לאחד מטיפולי השיניים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות, כאשר מחיר ציפוי חרסינה לשיניים נקבע בין היתר בהתאם לסוג הציפוי בו עושים שימוש ובהתאם לסוג הבעיה אותה נדרשים לפתור באמצעות ציפויי חרסינה לשיניים.

איזה סוגי ציפוי לשיניים קיימים?

כיום, נעשה שימוש בשני סוגי ציפויי חרסינה לשיניים:

  1. ציפוי חרסינה מסוג למינייט – ציפוי זה מיוצר מחרסינה דחוסה והוא מתאפיין בעמידות גבוהה מפני הכתמת השיניים. 
  2. ציפוי חרסינה מסוג איימקס –  ציפוי זה מיוצר מזכוכית חרסינה (ליתיום) והרכב חומרים נוסף, כאשר הדבקת הציפוי על גבי השן איננה מחייבת ליטוש מקדים של השן. . 

בכל הנוגע לקביעת מחיר ציפויי חרסינה לשיניים בין שני סוגי הציפויי הנ"ל, עלות ציפויי חרסינה מסוג איימקס יקרה יותר מעלות ציפויי מסוג למינייט. יחד עם זאת חשוב לציין את העובדה ששני סוגי הציפויים המשמשים למטרות טיפולי ציפוי חרסינה לשיניים, נחשבים לאיכותיים והם מותאמים למגוון רחב של צרכי טיפול. 

מה חשוב לדעת על טיפולי ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפויי חרסינה לשיניים ידועים בעמידותם וחוזקם, ולכן, הציפוי המודבק על גבי השן המטופלת יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, כאשר החלפת הציפוי תתבצע אך ורק במקרים בהם מתפתחות בעיות דנטאליות בחלל הפה אשר אינן קשורות לציפויי עצמו, לרבות, דלקת חניכיים הפוגעת בשיניים, עששת וכדומה. הטיפול עצמו להדבקת ציפויי חרסינה על גבי השן המטופלת אינו מצריך הרדמה מקומית של השן המטופלת. יחד עם זאת, חשוב לציין שהטיפול עצמו עלול להיות מלווה ברגישות יתר של השן המטופלת לחום וקור, כאשר תופעת לוואי זו חולפת תוך מספר שעות או מספר ימים ממועד הטיפול. 

אצלנו במרפאת השיניים EXPER תוכלו להסתייע בטיפולי ציפויי חרסינה לשיניים לכל אחד מהמקרים המופיעים למעלה. למידע נוסף על ציפויי חרסינה לשיניים בירושלים ובירור מחיר ציפוי חרסינה לשיניים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

שתפו את המאמר

לקביעת תור