סוגי ציפויים לשיניים -איך לבחור ציפוי לשיניים?

סוגי ציפויים לשיניים

היום כל אחד היה רוצה ליהנות מחיוך של מיליון דולר, אך אנשים רבים סובלים משיניים שחוקות, שבורות, מוכתמות או עקומות, דבר המעניק להם חיוך פחות מושך ופחות אסתטי. ניתן כמובן למצוא מגוון רחב של דרכים שונות על מנת להלבין את השיניים, ליישר אותן ולשפר את הנראות שלהן, אך אחת הדרכים היעילות והמהירות ביותר להשגת חיוך של מיליון דולר, היא ציפוי לשיניים. אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם מספר סוגי ציפויים לשיניים, המתבססים על הטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר. אנו מקפידים על החומרים האיכותיים והעמידים ביותר ועל צוות רופאים מנוסים ומיומנים, שיוכלו להבטיח לכם את התוצאה האידיאלית ביותר עבורכם. אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל חווית VIP לכל לקוח.

סוגי ציפויים לשיניים

כדאי לבדוק

סוגי ציפויים לשיניים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי ציפוי לשיניים מספק את הפתרון האסתטי, המהיר והיעיל ביותר, עבור כל מי שמעוניין ליהנות מחיוך מושלם, הכולל שיניים יפות, לבנות וישרות. מדובר על ציפוי דקיק המודבק על השיניים, ומעניק לכל אחד את ההזדמנות ליהנות משיניים מושלמות ללא שום מאמץ. באופן כללי, מומלץ לבצע ציפוי שיניים כאשר הדנטין של השיניים נפגע, דבר המשפיע על צבע השן, ששום הלבנת שיניים לא תוכל לתקן. כמו כן, הדבר נכון במידה והלבנת שיניים אינה מספקת, השיניים סדוקות או שבורות, ישנו מרווח קטן בין השיניים או שהשיניים עקומות. כמובן שהציפוי אינו פותר את שורש הבעיה, אך הוא מעניק מראה אסתטי יותר. חשוב להגיע למרפאה מקצועית ואיכותית, שתוכל לספק לכם ציפויים לשיניים ברמה הגבוהה ביותר, שיבטיחו לכם שיניים מושלמות לאורך זמן.

טיפים לבחירת סוגי ציפויים לשיניים

היום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי ציפויים לשיניים, אך החוכמה היא לבחור באופציה האיכותית והעמידה ביותר. רוב ציפויי השיניים מבוססים על עלי חרסינה דקיקים, אך בחלק מהמקרים יהיה צורך לשייף את השיניים הקיימות ואילו במקרים אחרים, ניתן להימנע מכך. למשל, ציפוי חרסינה רגיל מגיע בעובי של כחצי מ"מ, לכן יהיה צורך לשייף את האמייל של השן, על מנת למנוע ממנו לבלוט. שיטה זו לא תתאים למי שסובל משכבת אמייל דקיקה, מאחר והדבר עלול לגרום לו לכאבים ולרגישות יתר. שיטה זו נקראת שיטת למינייט והיא מתאימה במיוחד למי שסובל מכתמים על השיניים, מאחר והציפוי נחשב לעמיד במיוחד לכתמים. לעומת זאת, שיטת איימקס עושה שימוש בדפי חרסינה דקיקים יותר, ולכן אין שום צורך לשייף את השיניים הקיימות. מדובר על חרסינה חזקה ועמידה, שתוכל לשמש אתכם לאורך השנים. כמובן שהכול תלוי בתקציב שלכם, מאחר ושיטת איימקס נחשבת לשיטה יקרה יותר.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם ייעוץ וסיוע בבחירת סוג הציפוי האידיאלי ביותר לשיניים שלכם, תוך כדי התחשבות בתקציב וברצונות שלכם. לפגישת ייעוץ, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור