הכל על התהליך של עקירת שן בינה

הכל על התהליך של עקירת שן בינה

עקירת שן בינה נחשבת אומנם להליך מלחיץ ומפחיד, אך למעשה, מי שבוחר מראש לגשת למרפאה מקצועית ואמינה, יוכל להבטיח לעצמו טיפול מהיר, יעיל ומדויק יותר. רופא מנוסה ומקצועי יוכל למזער את רמת אי הנוחות של המטופל ולהבטיח לו החלמה מהירה יותר, ללא שום סיבוכים מיותרים. 

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם עקירת שן בינה בצורה היעילה והמדויקת ביותר, במטרה להבטיח לכם הליך קל והחלמה מהירה. אנו מקפידים על טיפול אישי לכל לקוח, כולל חווית שירות ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכך, אנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטיפול המתקדמות ביותר, במטרה לשפר את חווית הלקוח ולהבטיח את התוצאה היעילה והמקצועית ביותר. 

הכל על התהליך של עקירת שן בינה

עקירת שן בינה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

אנשים רבים חוששים מהרגע ששיני הבינה שלהם, הממוקמות בחלק האחורי של הלסת, יחליטו לצמוח ולגרום לבעיות דנטליות שונות. ברוב הפעמים, הפתרון הנוח והפשוט ביותר, כולל עקירת שן הבינה, במטרה למנוע בעיות עתידיות.

רוב האנשים חווים את צמיחת שיני הבינה שלהם בגיל 18 – 23, כאשר שיני הבינה מחליטות לצמוח על פני השטח. מדובר על שיניים כלואות, היוצאות למקום הטבעי שלהן בסגר בשלבי החיים המאוחרים. רוב האנשים סובלים משינים כלואות, או לחילופין, בקיעה חלקית, העלולים לגרום למגוון רחב של בעיות דנטליות שונות, החל מדלקות ועד לפגיעה בשן הסמוכה והתפתחות של עששת, ציסטות או אפילו גידולים בלסת.

החשיבות של עקירת שן בינה

ההמלצה הכללית היא להגיע לביקור שנתי אצל רופא השיניים, על מנת לבחון את מצב הפה ולמנוע התפתחות של בעיות דנטליות שונות. רופא השיניים אמור לאבחן את ההתפתחות של שן הבינה ולהחליט האם יש צורך בעקירה. בחלק מהמקרים, מספיק להסיר את הרקמה העוטפת את שן הבינה, במטרה להבטיח צמיחה נורמלית. במקרים אחרים, אין מנוס אלא לבצע עקירה, על מנת למנוע בעיות עתידיות.

אנשים רבים נוטים לפתח זיהום סביב שן הבינה, או לחילופין, עששת, ציסטה או גידול בסביבת שן הבינה הצומחת. במקרים מסוג זה, חייבים לבצע עקירה, על מנת למנוע נזק נוסף לשיניים הסמוכות. הליך העקירה מתבצע באופן כירורגי, לכן חשוב לבחור ברופא שיניים מיומן ומנוסה. ההליך מתבצע תחת הרדמה מקומית או הרדמה כללית, בהתאם לנסיבות המקרה.

רופא שיניים מייצר פתח ברקמת החניכיים, במטרה לעקור את שן הבינה. בחלק מהמקרים יהיה צורך לשבור את השן לחתיכות קטנות, על מנת להקל על תהליך העקירה. בסיום ההליך, יהיה צורך בתפרים ותהליך ההחלמה יימשך מספר ימים. מומלץ לצרוך משככי כאבים, להימנע ממזון קשה ולשים קרח על הלחי במשך 24 השעות הראשונות לאחר העקירה.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם עקירת שן בינה מדויקת ויעילה, תוך כדי מינימום כאב ואי נוחות. לתיאום תור ולקבלת מידע נוסף על עקירת שן בינה, צרו קשר עוד היום!

שתפו את המאמר

לקביעת תור