כל המידע על שיקום לסת בירושלים במרפאת אקספר

כירורגיית לסת בירושלים

כירורגיית פה ולסת הוא תחום התמחות בענף רפואת השיניים העוסק במגוון רחב של הליכים כירורגיים הקשורים למבנה הלסת. בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע על שיקום לסת בירושלים במרפאת אקספר עם מיטב רופאי שיניים בתחום פה ולסתות.

הליכים כירורגיים בענף רפואת השיניים מיושמים על ידי מומחה כירורגיית פה ולסתות, וזאת לצרכי טיפול בבעיות שונות שלגביהן קיים הכרח בהליך ניתוחי כגון: ניתוחי עקירה של שיני בינה כלואות וניתוחי עצם.

במקביל, תחום כירורגית פה ולסת מתמקד בטיפולי שיקום והכנת עצם הלסת לתהליכים דנטאליים כגון: טיפולי שתלים, התאמת תותבות וטיפולי שיקום לסת בירושלים במרפאתינו, כמו גם טיפול שיקום הפה הנחוצים לאוכלוסיות המתמודדות עם מחלות חניכיים ובעיות שיניים מורכבות. 

טיפולי כירורגיית פה ולסת – מתי הם נחוצים?

הזנחה מתמשכת או היגיינה לקויה בכל הנוגע לשמירה על בריאות השיניים, עלולה להוביל לאובדן שיניים ומחלות חניכיים שונות והדבר משפיע במידה ניכרת על תפקוד הלסת והשיניים.

במקרים אלו, קיים הכרח בטיפולי שיקום הפה בירושלים במרפאתינו, במסגרתם מיושמים גם טיפולי שיקום הלסת במידה וההליך הטיפולי מצריך מעורבות כירורגיית.

כמו כן, טיפולי כירורגיית פה ולסתות נועדו לצרכי הליכים ניתוחיים לעקירת שיני בינה כלואות ולמקרים נוספים בהם בעיות ומחלות השיניים אינן מאפשרות תפקוד מיטבי של הלסתות והשיניים. 

ניתוחי עצם – מה חשוב לדעת?

אובדן שיניים עלול להוביל לתהליך של ספיגת רקמת העצם ולצמצום נפח העצם בלסת העליונה או התחתונה. במצבים אלו, קיים הכרח בהתערבות כירורגית לצורך הגדלת נפח העצם וזאת לצרכי התקנה של שתל או מספר שתלים דנטאליים. חוסר עצם אינו מאפשר טיפולי שתלים דנטאליים, כאשר ההליך הניתוחי המקדים לטיפולי השתלים נועד לצרכי הגדלת נפח העצם והדבר מאפשר קליטה מיטבית של השתל בהמשך הטיפול.

כיום, מונהגות מספר שיטות טיפוליות למטרות הגדלת נפח העצם, כאשר רוב השיטות עושות שימוש בחומר של עצם מגוף המטופל ו/או מחומר עם אורגני חיצוני. 

הרמת סינוס

הליך כירורגי נוסף המתקיים במסגרת שיקום לסת בירושלים במרפאתינו, ובכלל, הוא תהליך המכונה הרמת סינוס. תהליך ניתוחי זה מיושם לצורך השתלת עצם במקרים בהם דפנת הסינוס קרובה מדי לאזור ההשתלה.

הסינוסים הם למעשה חללים המצופים בשכבת רירית דקה המצויים בחלק העליון של הגולגולת ועצמות הפנים, כאשר ההליך הניתוחי לצורך הרמת סינוס מיושם באמצעות הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה וזאת בהתאם לגובה הרמת הסינוסים הנדרש. 

שיקום לסת בירושלים במרפאת אקספר

אצלנו במרפאת השיניים אקספר – מומחים לרפואת שיניים בירושלים, תוכלו להסתייע בשירותיו הרפואיים – מקצועיים של מומחה כירורגיית פה ולסת, ולהבטיח לעצמכם טיפולי שיקום לסת המיושמים בחדרי טיפול המאובזרים במערכות ציוד מתקדמות, לרבות, מערכות ציוד הנחוצות לצורך ביצוען של בדיקות אבחון מקיפות המהוות חלק בלתי נפרד מהיצע השירותים הטיפוליים המוצעים על ידי בענף רפואת השיניים בכלל ובתחום כירורגית פה ולסת בפרט.

למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור