שיקום שיניים

שיקום שיניים

היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לשיקום שיניים. אנשים רבים מתחילים להפנים את החשיבות של שמירה על בריאות חלל הפה שלהם, מאחר ושיניים רקובות או לא אסתטיות, עלולות להוות מכשול חמור בעידן הנוכחי.

היום ישנה משמעות גבוהה לנראות החיצונית ולרושם הראשוני, לכן אדם שאינו ניחן בחיוך של מיליון דולר, עלול למצוא את עצמו בלא מעט סיטואציות לא נעימות, מבחינה חברתית, זוגית ומקצועית. כתוצאה מכך, מי שמעוניין להעביר מסר ראשוני מוצלח יותר, חייב לשמור על מצב השיניים שלו ועל הנראות האסתטית שלהם.

אנו במרפאת אקספר נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי שיקום שיניים. אנו מתמחים בטיפולים המתקדמים והחדשניים ביותר, שיבטיחו לכם שיניים מושלמות, לבנות וישרות יותר. אנו מקפידים על שירות אמין ואישי לכל מטופל, מעבר להקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל צוות רופאים מקצועי ומיומן.

שיקום שיניים

שיקום שיניים – מי בכלל זקוק לכך?

אנשים רבים מתעניינים היום לגבי שיקום שיניים, מאחר וישנה מודעות הולכת וגוברת לנראות האסתטית של חלל הפה. אף אחד לא היה רוצה להסתובב עם שיניים עקומות, צהובות, שבורות או רקובות, מאחר והדבר מספק נראות פחות אטרקטיבית. אנשים הסובלים משיניים פחות אסתטיות ופחות בריאות, נאלצים לא פעם להתמודד עם דימוי עצמי נמוך יותר, ביטחון עצמי נמוך יותר וכמובן קשיים חברתיים, זוגיים ואפילו מקצועיים.

לא כל מעסיק יבחר להעסיק אדם בעל שיניים רקובות ולא כל אחד ירצה לצאת לדייט עם אדם בעל שיניים צהובות או עקומות במיוחד. לכן המודעות לשיקום שיניים רק הולכת וגוברת עם השנים וניתן היום למצוא מגוון רחב של טיפולים מתקדמים ויעילים במיוחד. טיפולים אלו יכולים להבטיח לכל אחד שיניים בריאות ויפות יותר, שיוכלו לשפר משמעותית את איכות החיים שלו.

מה חשוב לדעת לגבי שיקום שיניים?

קודם כל, חשוב להבין כי לא פעם כל התהליך של שיקום שיניים כולל מספר טיפולים שונים, שנועדו להעניק לשיניים מראה בריא ואטרקטיבי יותר. לכן יש צורך לתכנן היטב את כל תהליך השיקום ולבנות תוכנית טיפולים המתאימה באופן אישי למטופל. בדרך כלל, מדובר על טיפולים הכוללים הלבנת שיניים, שיקום באמצעות כתרי חרסינה, השתלת שתלים דנטליים במקרים של חוסר בשיניים וכמובן טכניקות מתקדמות של יישור שיניים.

בחלק מהמקרים יהיה צורך לבצע מספר פעולות לצורך שיקום החניכיים, מאחר ואנשים רבים נוטים להזניח את מצב החניכיים שלהם, דבר שעלול לגרום לאיבוד שיניים. לכן תהליך שיקום שיניים, יכול לכלול טיפולים לריפוי דלקות חניכיים, מעבר לטיפולי סתימת חורים, הלבנת שיניים, מילוי רווחים, החלפה של סתימות ישנות ולא אסתטיות וכדומה. לא פעם, יש צורך לבצע ציפוי חרסינה לשיניים קדמיות, על מנת לספק חיוך של מיליון דולר.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם טיפול כולל של שיקום שיניים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור