כירורגיית פה בירושלים במרפאתנו

טיפול שורש בירושלים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על פעילותה של מחלקת כירורגיית פה ולסת במרפאת EXPER – רפואת שיניים מתקדמת. 

מחלקת כירורגיית פה בירושלים במרפאתנו, מנוהלת על ידי ד"ר אריאל הירשהורן, מומחה לכירורגיה פה ולסתות, בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ובעל התמחות בבית החולים האוניברסיטאי באזל שבשוויץ. פעילות המחלקה מתמקדת במגוון רחב של טיפולים כירורגיים בחלל הפה והלסת וביניהם:

  • ניתוחי עצם במקרים של חוסר עצם לקראת טיפולי השתלות שיניים 
  • ניתוחי עצם לנוכח סיבות בריאותיות כגון: דלקת חניכיים חמורה, קרבת רכס העצם לסינוס וטיפולי עקירה מורכבים (עקירת שינים בינה ושיניים כלואות)
  • הרמת סינוס ליצירת אנטומיה טובה יותר לקראת טיפולי השתלות שיניים 

וטיפולי כירורגיית פה ולסת נוספים המיושמים אצלנו במחלקה.  

למי מיועדים טיפולי כירורגיית פה ולסת?

טיפולי כירורגיית פה בירושלים במרפאתנו, מיועדים לכל אילו מביניכם המועמדים לטיפולי השתלות שיניים ולצורך כך נדרשים להוספת עצם ו/או הרמת סינוס. כמו כן, הטיפולים המוצעים לכם במחלקה מיועדים לאילו מביניכם הנדרשים לניתוחי עצם מסיבות בריאותיות שונות ולכל אילו מביניכם המתמודדים עם בעיות שיניים וחניכיים מורכבות המחייבות טיפול כירורגי מקדים בחלל פה והלסתות טרם טיפולי שיקום הפה. כך או אחרת, טיפולי כירורגיית פה בירושלים במרפאתנו מותאמים לכל מטופל/ת בהתאם לבעיית השיניים עימה הוא מתמודד, מצב בריאותו הכללי וגילו. 

תפקוד מלא של השיניים מתחיל במחלקת כירורגיית פה ולסת 

אנשים הסובלים מחוסר של מספר שיניים טבעיות עלולים לסבול ממגוון רחב של בעיות בתפקוד הלסתות והשיניים וזאת לצד כאבי שיניים עזים התקופים אותם באופן תדיר ולעיתים גם כרוני. כמו כן, חוסר בשיניים עלול להוביל למחלות זיהומיות קשות ואף לחדירת חיידקים למערכת הדם בגוף, דבר העלול להסתיים בתוצאות טרגיות. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לטיפולי כירורגיית פה בירושלים במרפאתו, כאשר הטיפולים השונים המוצעים לכם במחלקה יכולים לחסוך מכם ניתוחים כירורגיים מורכבים לצורך שיקום הפה והלסתות. 

למידע נוסף על שיקום הפה בירושלים >>

כירורגיית פה בירושלים

חשוב לנו שתדעו: כל סוגי הטיפולים המוצעים על ידינו בתחום כירורגיית הפה והלסתות, מיושמים בשיטות טיפול מתקדמות המותאמות באופן פרטני לצרכי הטיפול הכולל לו נדרש המטופל/ת. כמו כן, הטיפולים מיושמים באמצעות מערכות ציוד מתקדמות המסייעות רבות לאבחון הבעיה ממנה סובל המטופל והתאמת תכנית הטיפול האופטימאלית ביותר בעבורו. 

אם גם אתם נדרשים לטיפולי שיקום הפה לנוכח הזנחה מתמשכת של בריאות הפה והשיניים או מכל סיבה אחרת, ובמידה וגם אתם מועמדים לטיפולי השתלות שיניים בזמן הקרוב, זה הזמן ליצור איתנו קשר, להגיע לבדיקת ייעוץ מקדימה במרפאתנו ולהבטיח לעצמכם מעטפת טיפולית מורחבת המשלבת בתוכה טיפולי כירורגיית פה ולסת במידת הצורך. 

אנחנו ב-EXPER רפואת שיניים מתקדמת, עושים הכול על מנת להוביל את חזית המצוינות בענף רפואת השיניים ולצורך כל אנו מקפידים על טיפול איכותי ומדויק בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר בענף.

שתפו את המאמר

לקביעת תור