כתרי זירקוניה: מחוללים מהפיכה בשיקום הפה והופכים את השיניים לאסתטיות יותר (במרפאת שיניים בירושלים)

אנשים רבים בגיל צעיר יחסית מגלים שלפעמים הם דחויים מבני זוג או בני זוג פוטנציאלים ,מהחברים ואפילו מהילדים והכל בגלל השיניים. וזה לא הכל. לעיתים קרובות זה מלווה בכאבים, ריח רע בפה, חוסר יכולת לאכול סטייק עסיסי או תפוח אדום גדול והכל בגלל השיניים.

החדשות הטובות הן, שניתן לשקם את הפה באמצעות כתרי זירקוניה אסתטיים ולהחזיר את איכות החיים ואת הביטחון העצמי שאבדו עם השנים. בקליניקה 'אקספר' בירושלים, תוכלו לעבור טיפולי שיניים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי רופאי שיניים מומחים שיעניקו יחס אישי לאורך כל הליך הטיפול.

מרפאת שיניים לטיפולים אסתטיים בירושלים

קבע פגישת ייעוץ עם רופא שיניים מקצועי ואמין עכשיו!

*הצעת מחיר תינתן לאחר פגישת ייעוץ בלבד במרפאה.

צפו בד"ר אריאל הירשהורן מומחה לכירורגה מסביר על תהליך שיקום הפה:

כתר זירקוניה לשיניים יפות יותר

כשמדובר באסתטיקה של השיניים, ובעיקר בשיניים קדמיות המהוות את כרטיס הביקור שלנו, ההשקעה בטיפול עם התוצאות הטובות ביותר משתלמת.

מראה השיניים משפיע על החזות וההרגשה הכללית שלנו, על הביטחון העצמי, היחסים החברתיים והעסקיים שלנו עם הסובבים אותנו. לכן, חשוב להשקיע בהשגת מראה אסתטי, טבעי ויוקרתי, המאפשר לחייך בפה מלא וללא חשש. ליופי ולבריאות אין מחיר!

טיפול בכתרי זירקוניה להחזרת הביטחון העצמי

למרות שיתרונות תפקודיים נחשבים ליתרונם העיקרי של כתרי זירקוניה החדשניים, הם נושאים איתם אף יתרונות קוסמטיים ופסיכולוגיים שאינם פחותים בחשיבותם מאלה התפקודיים.

החזרת השיניים לתפקוד מלא מלווה תמיד בשיפור הערכה העצמית וביכולת לתפקד בנסיבות זוגיות וחברתיות באופן חופשי וטוב יותר. נוסף על כך, אובדן נרחב של שיניים, מתבטא במראה מזקין ונפול של הפנים ובהופעתם של קמטים מסביב

לשפתיים, כתוצאה מכך, לא רק המראה הכללי של האדם הופך לזקן יותר, אלא הרגשתו הפסיכולוגית הופכת לכזו. כתוצאה מכך, הופעתם של קשיים נפשיים כגון אובדן ביטחון עצמי וירידה ברצונו לתקשר עם אחרים, הם שלב בלתי נמנע במצב כזה.

גם כאן, לחלופה הקלאסית – כתרי חרסינה – פתרון חלקי בלבד לסיטואציה, וזאת, משום שהשתקפות של הבסיס המתכתי מבעד לחניכיים עלול לפגוע במראה האסתטי של השיניים.

כתרי זירקוניה אסתטיים מספקים כיום את האלטרנטיבה הטובה לבעיות אסתטיות, הנוחה והבטוחה ביותר למצבים של אובדן שן בודדת, אובדן משנן חלקי או מלא.

אצלנו פגישת ייעוץ עם רופא מקצועי בלבד!

קבע פגישת ייעוץ עם רופא שיניים מנוסה ואמין עכשיו!

שבעת היתרונות הבולטים של כתר זירקוניה על פני כתרים אחרים:

  1. חניכיים בריאות בגוון טבעי ללא פס אפור –כתר זירקוניה נטול מתכות אשר צובעות את החניכיים בגוון כהה ובכך מתאפשרת שמירה על צבע חניכיים טבעי ובריא.

  2. התאמה מושלמת לשיניים ולפה – שימוש בתכנון ממוחשב ובטכנולוגיות מתקדמות מאפשר תוצאות מדויקות והתאמה מושלמת לשאר השיניים ולמנשך הפה.

  3. מראה טבעי – כתר זירקוניה אשר מתוכנן ומבוצע בצורה מקצועית ומיומנת, מקנה מראה של שן טבעית לחלוטין.

  4. פתרון למתרפאים אשר סובלים מאלרגיה למתכת – מתרפאים אשר סובלים מאלרגיה למתכת עלולים לפתח תגובה אלרגית למתכת שבכתרים על בסיס מתכת. שימוש בכתרי זירקוניה מאפשר גם לסובלים מאלרגיה לבצע כתרים בפה ללא חשש לתגובה אלרגית לא רצויה.

  5. ידידותי לשן ולפה – כתר זירקוניה שומר טוב יותר על השן הטבעית הקיימת מאחר שהוא דורש הכנה מינימלית בלבד של השן, כלומר מבנה השן המקורי נשמר בגלל שאין צורך להשחיזו יותר מידי.

  6. עמידים יותר – כתרי זירקוניה חזקים יותר ולכן עמידים לזמן ממושך יותר מאשר כתרים אחרים.

  7. תכנון וביצוע ממוחשב – בניגוד לכתרים רגילים אשר מתוכננים ומבוצעים בצורה ידנית, כתרי זירקוניה מתוכנן ומבוצע בצורה ממוחשבת אשר מאפשר דיוק רב והתאמה מושלמת לשן הטבעית הפגועה עליה מולבש הכתר.

כמה זמן מחזיק כתר זירקוניה?

זירקוניה הוא חומר קשה הדומה לשן טבעית, הוא מחזיק מעמד שנים רבות.

שיטות הטיפול המתקדמות מאפשרות להתאים את הכתר לפה המטופל באופן אופטימלי.

השילוב של טכנולוגיה מתקדמת וביצוע הרכבת הכתר על ידי רופא שיניים מקצועי ומנוסה, תורמים לעמידותו של הכתר לאורך זמן.

אודות מרפאת 'אקספר'

החלום שלנו היה להקים מרפאת שיניים בוטיק שתשמש כבית דנטלי למטופלים שלנו. מרפאה, שתאגד בתוכה את כלל הטיפולים תחת קורת גג אחת תוך שמירה על יחס אישי וחם לכל מטופל מבלי להתפשר על מקצועיות וסטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר.

מרפאת שיניים 'אקספר' זוהי מרפאה רב תחומית המיישמת שיטות טיפול המתקדמות ביותר בעולם רפואת השיניים, תוך התאמה של שיטת השיקום למצבו של המטופל. בכדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, נעשה שימוש במכשור מתקדם ובחומרים האיכותיים ביותר.

בנוסף, מקפידים במרפאה ללוות את המטופל תוך ייעוץ מקצועי אישי מרגע כניסתו לקליניקה ועד סיום הטיפול, תוך יושרה, הגינות ואכפתיות.

אצלנו פגישת ייעוץ עם רופא מקצועי בלבד!

קבע פגישת ייעוץ עם רופא שיניים מנוסה ואמין עכשיו!