רגע לפני השתלת שיניים,
מה אתם חייבים לדעת?

השתלת שיניים בירושלים במרפאתנו, הינה השיטה הנוחה והבטוחה ביותר לשיקום הפה ושחזור שיניים חסרות. לאנשים שאיבדו שיניים, ואיתן יכולות הלעיסה או החיוך המושלם.

מהי השתלת שיניים, וכיצד התהליך מבוצע?

שתלים לשיניים בירושלים במרפאתינו, מותקנים בתוך עצם הלסת, ומהווים תחליף לשורשים הטבעיים של השיניים החסרות. בניגוד לשיטות הישנות, בהן השיקומים נשענו על השיניים הסמוכות, השתלת שיניים מתקדמת במרפאת exper  מבוצעת משתלים המדמים מצב טבעי, בו עומס הלעיסה מתפזר בצורה מאוזנת על כל שן ואין צורך בהשחזה של השיניים הבריאות. 

בהשתלת שיניים מתקדמת, השתלים מיוצרים מטיטניום, חומר בעל תכונות המאפשרות היקלטות מלאה בגוף האדם. כמו כן, צורת השתל מאפשרת אחיזה יציבה בעצם הלסת, ולכן השיניים החדשות משמשות את בעליהן במשך שנים רבות!

השתלות שיניים ממוחשבות 

טיפולי השתלת שיניים בירושלים במרפאתנו אנו מבצעים באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות, הכוללות סריקה תלת מימדית של חלל הפה ובניית דגם ממוחשב של השיניים והחניכיים. על בסיס דגם זה, רופא השיניים מאבחן ומתכנן את המיקום המדויק של השתלת השיניים, ובהמשך אנחנו מייצרים שיקום, בעל התאמה והצמדות מדויקת למבנה הפה של המטופל.

כאשר מדובר על השתלות שיניים בירושלים במרפאתנו ניתן דגש על מקצועיות ובטיחות, כלל ההתערבויות הכירורגיות בהשתלת שיניים מתבצעות על ידי מומחה לכירורגיה פה ולסתות, בעל ידע וניסיון קליני רב.  בשל כך, אנחנו יכולים להבטיח שנדע להתמודד גם עם המקרים המורכבים ביותר, למשל מצבי חוסר עצם קיצוני.

השתלות שיניים בירושלים

השתלת שיניים בירושלים ביום אחד 

 אצלנו ניתן לבצע העמסה של השיקום מיד לאחר שתלים לשיניים בירושלים במרפאתינו ללא צורך להמתין חודשים ארוכים ללא שיניים ולהתפשר על פגיעה בתפקוד ובמראה האסתטי. השיקום הזמני יאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים, לאכול, לדבר ללא הפרעה ולחייך בפה מלא. 

מידע נוסף על: שיקום הפה בירושלים

שיקום לסת בשיטת האול און 6-8 

כאשר יש צורך בשיקום של רצף השיניים בפה ניתן לעשות שיקום לסת שלמה על גבי 6-8 שתלים בלבד.

שיטת ALL-ON-6-8 הינה השיטה המצליחה בישראל וברחבי העולם, בשל אחוזי הצלחה גבוהים, מהירות ונוחות. בעת ההשתלה, ניתן לבחור אזורים בהם רקמת העצם שמרה על צפיפותה המקסימלית וכמו כן, בשיטת התקנה זו, הסיכון לגעת בסינוסים ובעצבים מצטמצם לאפס. ההשתלה מתבצעת עבור לסת עליונה, תחתונה או שתי הלסתות יחד. חשוב לציין כי אנו מציעים מגוון של פתרונות למחוסרי עצם, בהתאם לבדיקה ואבחון אצל הרופא.

למרפאת אקספר – מומחים לרפואת שיניים בירושלים, מעבדה צמודה המאובזרת באמצעים טכנולוגיים המתקדמים בענף הדנטלי, אנו מבצעים צילומי סיטי וצילום פנורמי. 

השיבו לעצמכם את השיניים, ויחד איתם – את איכות החיים! 

הירשמו עכשיו לביקור במרפאתנו, הבדיקה ללא עלות!

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה
שיקום הפה

ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה

אנשים רבים נאלצים לעבור הליך של הרמת סינוס, לצורך ביצוע השתלת שיניים, אך חשוב להכיר את ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה. אומנם מדובר על

הכל על התהליך של עקירת שן בינה
שיקום הפה

הכל על התהליך של עקירת שן בינה

עקירת שן בינה נחשבת אומנם להליך מלחיץ ומפחיד, אך למעשה, מי שבוחר מראש לגשת למרפאה מקצועית ואמינה, יוכל להבטיח לעצמו טיפול מהיר, יעיל ומדויק יותר.

לקביעת תור