ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה

ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה

אנשים רבים נאלצים לעבור הליך של הרמת סינוס, לצורך ביצוע השתלת שיניים, אך חשוב להכיר את ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה. אומנם מדובר על הליך שעלול להישמע מלחיץ ומפחיד, אך למעשה, מי שיבחר לגשת למרפאת שיניים מקצועית ואיכותית, יוכל להבטיח לעצמו שקט נפשי. רופא שיניים מנוסה ומקצועי, יוכל להבטיח לכם הליך יעיל ומהיר יותר, שיבטיח לכם השתלת שיניים קלה יותר.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם הרמת סינוס בירושלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לצרכים שלכם. אנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר, לצד חווית שירות ברמה הגבוהה ביותר. כל צוות רופאי השיניים שלנו נהנה משנים של וותק וניסיון בתחום, דבר המבטיח לכם שקט נפשי וטיפול ברמה הגבוהה ביותר. 

ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה

ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין כי על מנת לבצע השתלת שיניים, יש צורך בכמות מספקת של עצם לסת. ללא עצם לסת, לא ניתן להבטיח את יציבות השתל, ולכן לא ניתן לבצע את ההשתלה. כתוצאה מכך, אנשים רבים נאלצים לעבור הליך הרמת סינוס, כשלב מקדים להשתלת שיניים.

באמצעות הרמת סינוס ניתן לעבות את עצם הלסת באזור השיניים הטוחנות בלסת העליונה ולהבטיח את הצלחת השתלת השיניים. הסינוסים ממוקמים מעל הלסת העליונה, לכן במקרים של השתלת שיניים במטופלים בעלי מחסור בעצם הלסת, עלולה להתבצע חדירה לתוך מערכת הסינוסים, דבר שעלול להוביל לדלקת באזור. כתוצאה מכך, השתל לא ייקלט וכל הפרוצדורה תיכשל. במהלך התהליך של הרמת סינוס ישנה הגבהת העצם בעזרת שימוש בתחליף מלאכותי, דבר שמאפשר לייצר אחיזה טובה יותר לשתלים הדנטליים. 

ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לסגורה – כדאי להכיר!

אנשים רבים סובלים ממחסור בעצם הלסת, כתוצאה מדלקות חניכיים שהוזנחו, אובדן שיניים או מצב מולד. אנשים שסבלו ממחסור בשיניים לאורך תקופת זמן ארוכה, נוטים לסבול ממחסור עצם משמעותי יותר. לכן במקרים מסוג זה, נהוג לבצע הרמת סינוס פתוחה, המיועדת למקרים חמורים יותר. הליך זה כולל יצירת פתח בחלל הפה ויצירת מילוי מלאכותי של עצם הלסת. לאחר מכן, הגוף אמור לייצר תחליף עצם בצורה עצמאית, דבר המעיד על הצלחת התהליך.

לעומת זאת, הרמת סינוס סגורה מתאימה למטופלים הסובלים ממילימטרים ספורים של מחסור בעצם הלסת. מדובר על טיפול פחות פולשני, הכולל יצירת פתח קטן בלסת, שדרכו מושחל תחליף העצם. מאוחר יותר, ניתן יהיה להשתמש באותו הפתח, לצורך ביצוע השתלת השתלים הדנטליים. הליך זה אינו מצריך המתנה עד להתאחות העצם, בניגוד להליך הרמת סינוס פתוחה, המצריך המתנה של מספר שבועות או אפילו חודשים, עד לביצוע השתלת השיניים.

אנו במרפאת אקספר נשמח לספק לכם טיפול הרמת סינוס ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי התאמת סוג הטיפול המתאים ביותר למצב עצם הלסת שלכם. לקבלת מידע נוסף על הרמת סינוס, צרו קשר.

שתפו את המאמר

לקביעת תור